Güngören Akü

gungoren-akucu

Son zamanlarda oldukça yaygın bir kullanım ağı bulan aküler, İstanbul akücü firması ile başka bir boyutta hizmet anlayışına kavuşmuştur. Bir akücü sadece akü satışı yapmakla kalmamaktadır. Bir akü gerekli şartlar altında kullanıldığında uzun yıllar kullanılabilecek bir araç aksamı olmaktadır. Bu yüzden akü satın alınan yer ile kullanıcı arasındaki ilişki uzun süreli bir ilişki olacaktır. Bu akü kullanım süresi içerisinde akü bakımı, kontörlü, tamiri ya da değişimi gibi servis hizmetlerinde de firma seçilirken müşteriler kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firmaları tercih etmektedir. Bu anlamda İstanbul akücü kullanıcıları ile uzun süreli ilişkiler kurmak için özel olarak çalışmaktadır.

Firmamızdan yerinde akü değişimi, akü yol yardım ve akü takviye hizmetleri alabilirsiniz.

Güngören Akücü

Güngören Akücü en kaliteli akü marka ve modellerini bünyesinde bulundurmanın yanı sıra bu akülere en iyi servis hizmetini sunmak için de uzman bir teknik ekip kadrosunu barındırmaktadır. Sürekli büyüyen müşteri ağı ile en kaliteli hizmeti kullanıcılarına ulaştırabilmek için en iyi teknik bilgiye önce kendi sahip olmalıdır. Firmamız müşterilerine her işlemden önce gerekli teknik bilgilendirmeyi yapmanın yanı sıra kullanıcıların talebine göre danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Güngören Varta Akü

Güngören Varta Akü modelleri piyasada en bilinen ve tercih edilen akülerdendir. İstanbul akücü firması da tüm Varta akü modellerini bünyesinde barındırmaktadır. Ürün çeşitliliği ile göz dolduran firma en kaliteli ve güvenilir markaları müşterilerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Güngören Mutlu Akü

Güngören Mutlu Akü modelleri ile ilgili tüm işlemleri yapmak için en kısa sürede İstanbul akücü firmasına ulaşmak yeterli olacaktır. Bir akünün en önemli görevi kullanıldığı aracın elektrik enerjisi ihtiyacını depoladığı kimyasal enerjiden sağlayabilmektir. Kısacası bir araç için en önemli parçalardan biri aküdür. Bu yüzden servis hizmetlerindeki kalitede bir o kadar önemlidir.

Güngören İnci Akü

Güngören İnci Akü modelleri ile her kesimden araç kullanıcısına ulaşmayı isteyen firma ayrıca akü servis hizmetleri ile de sektörde büyük bir fark yaratmaktadır.

Güngören Yiğit Akü

Güngören Yiğit Akü modelleri en çok tercih edilen akü markalarında ilk sıralardadır. Her modeli ile İstanbul akücü mağazasında yerini alan Yiğit akü kullanımı memnuniyeti yaratan özel markalardandır. En uygun akü fiyatları, yiğit akü modellerini firmamızda bulabilirsiniz.

Güngören Akü Takviye

Güngören Akü Takviye hizmetlerinden başlayarak tüm akü ile ilgili teknik servis hizmetlerine İstanbul akücü firmasının müşteri hizmetleri ve internet sitesinden ulaşarak alabilmek mümkündür. Yol yardımdan başlayarak yerinde teknik servis hizmeti sunan mobil servis aracı gibi en yeni ve en gerekli servis hizmetleri sadece bir telefon kadar yakınınızdadır. Özellikle akü ile ilgili yaşanan sorunlar araçların yolda kalabilmesine sebep olmaktadır ve bu durum yerinde çözülmesi gereken bir sorun halini almaktadır. Bu durumlarda akü değişimi, akü takviyesi, akü tamiri ya da akü şarj edilmesi gibi çözümler gerekebilecektir ve tüm bu işlemler mobil servis aracı ile sorunsuz gerçekleştirilebilecektir.

Güngören Akü” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir